Radyo Çorum Reklam

Bize, reklam verenlerle, dinleyicilerimizle geçen yılları dolu dolu,   oldukça uzun yaşadık. Yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası pek çok ürünü, markayı, kuruluşu   reklamlarımızla tanıtırken profesyonelce hizmet sunduk. Reklamcılık ve Marketing sektöründeki   gelişmeleri yakından takip ederek, yenilenen bilgiler ve gelişen iletişim teknolojisi olanakları ile insan   kaynaklarımızı ve teknolojik altyapımızı dünyadaki ve ülkemizde ki son trendler doğrultusunda sürekli   geliştirdik. Gelişim sürecimizde ulusal, bölgesel, global ekonomide zaman zaman yaşanan olumsuzlukların   yansımasından etkilendik fakat hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık. Krizlerden güçlenerek çıkmayı başardık.

Reklamlarımızda ilkemiz; müşteriye odaklılık. Tanıtım ve reklamcılığın bilimselliğine sıkı sıkıya bağlı   kalarak hedefe akılcı çözümlerle ulaşmayı ilke edindik. Hedeflerimizi reklam verenlerimize en kaliteli   hizmeti sunma ve müşteri memnuniyeti yaratma paralelinde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, kendimizi sürekli geliştirip, müşterilerimizin   beklenti ve ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit ederek en iyi hizmeti sunmak Radyo Çorum başarıya ulaştıran sihirli formüldür.

 

Radyo Reklam ve Önemi
Radyo Reklam, sesinizi tüketiciniz ile buluşturmanın “bütçe – geri dönüşüm” değerleri incelendiğinde belki de en popüler mecrası. Ulusal ve yerel tüm kanallarda, spot reklam, advertorial reklam, özel projeler, sponsorluk, dj talk çalışmaları, medya planlama, satın alma ve medya takip hizmetleri Ajansımız tarafından yapılmaktadır.

Medya Planlama,
Hedef kitlenizin doğru analizlerle yapılması ve buna uygun radyoların seçilmesi, planlama süresince günde kaç frekans kullanılması ile ilgili çalışmalardır.

Medya Satın Alma,
Tanıtım için planlanan bütçenin en efektif şekilde planlanması ve kullanılacak radyo kanalları ile yapılan etkili pazarlıklar sürecidir.

Prodüksiyon,
Dinleyicilerin ilgisini çekecek etkili bir sunum veya tamamen müzik ile (jingle) mesajın verilmesi.

Takip ve Raporlama,
Reklamların sağlıklı bir şekilde yayınlanması için kanallarla yapılan mutabakat işlemleri ve yayın bitiminde takip raporlarının sunulması çalışmalarıdır.

Radyo reklam ile ilgili teklif almak için bizi arayabilirsiniz. (0544) 687 60 44Sayfalar Reklam

mobil uygulama

FACEBOOK SAYFAMIZ

Telefon:
+90 (364) 000 00 00
Copyright © 2019. Radyo ÇoRuM İnternet Radyonuz -  WEB TASARIM Gün: 21 Ocak 2021 Perşembe