Vizyon- Misyon

Radyo Çorum Ocak 2014,de kuruldu. Biz, reklam verenlerle, dinleyicilerimizle geçen yılları dolu dolu,   oldukça uzun yaşadık. Yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası pek çok ürünü, markayı, kuruluşu   reklamlarımızla tanıtırken profesyonelce hizmet sunduk. Reklamcılık ve Marketing sektöründeki   gelişmeleri yakından takip ederek, yenilenen bilgiler ve gelişen iletişim teknolojisi olanakları ile insan   kaynaklarımızı ve teknolojik altyapımızı dünyadaki ve ülkemizde ki son trendler doğrultusunda sürekli   geliştirdik. Gelişim sürecimizde ulusal, bölgesel, global ekonomide zaman zaman yaşanan olumsuzlukların   yansımasından etkilendik fakat hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadık. Krizlerden güçlenerek çıkmayı başardık.

Reklamlarımızda ilkemiz; müşteriye odaklılık. Tanıtım ve reklamcılığın bilimselliğine sıkı sıkıya bağlı   kalarak hedefe akılcı çözümlerle ulaşmayı ilke edindik. Hedeflerimizi reklam verenlerimize en kaliteli   hizmeti sunma ve müşteri memnuniyeti yaratma paralelinde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için, kendimizi sürekli geliştirip, müşterilerimizin   beklenti ve ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit ederek en iyi hizmeti sunmak Radyo Çorum başarıya ulaştıran sihirli formüldür.

Ocak 2014 den beri " Bölgenin En Güçlü Sesi " Olmayı kendine Hedef edinmiş ve bunuda başarmış bir kurumuz...Sayfalar Reklam

mobil uygulama

FACEBOOK SAYFAMIZ

Telefon:
+90 (364) 000 00 00
Copyright © 2019. Radyo ÇoRuM İnternet Radyonuz -  WEB TASARIM Gün: 21 Ocak 2021 Perşembe